logo1
  • امروز : پنجشنبه 06 آبان 1400
  • آخرین بروز رسانی چهارشنبه 5 آبان ساعت 13:33
logo
اخبار مناطق / سازمان ها

موزاییک فرش خیابان امام سجاد - نیروگاه بجنورد

موزاییک فرش خیابان امام سجاد واقع در خیابان امام خمینی غربی ( شهرک شاهد ) آغازشد گودرزی معاون عمرانی شهرداری منطقه دو : - شروع موزاییک فرش معابر از خیابان امام سجاد در شهرک شاهد شروع شد. - اجرای این طرح از محل اعتبارات عمرانی شهرداری منطقه دو تامین می شود. - آسفالت معابر در خیابان امام سجاد نیز طی یک ماه گذشته انجام شد .

توسعه و تکمیل پارک شهرک ولی عصر

در56 روز اتفاق افتاد (گزارش 3 – شهرداری بجنورد – توسعه و تکمیل پارک هفت هکتاری شهرک ولی عصر )

تخریب دیوار خطری در خیابان فردوسی 24 بجنورد

تخریب دیوار خطری در خیابان فردوسی 24 بجنورد

شهرداری بجنورد ، بی ادعا و یکپارچه درخدمت شهروندان

عکس نوشت : خدمات شهری شهرداری بجنورد ، بی ادعا و یکپارچه درخدمت شهروندان وقتی برای خدمت به شهروندان ، عنوان و پست سازمانی برای مسئول مهم نیست دراین تصویر مسئول خدمات شهری وراننده ای را می بینید که در همراهی و کمک به پاکبان برای شستشوی خیابان و نظافت معابر پیشقدم شدند. با رعایت بهداشت و جلوگیری از رها کردن زباله در خیابان ، کمک حال پاکبانان زحمت کش باشیم .

پاکبانان شهرداری بجنورد ملزم به استفاده از ماسک

پاکبانان شهرداری بجنورد ملزم به استفاده از ماسک هستند احمدی رئیس خدمات شهری منطقه یک شهرداری بجنورد گفت: - کلیه پاکبانان شاغل در شهرداری ملزم به استفاده از ماسک هستند. - به همه پاکبانان لزوم استفاده از ماسک را تاکید کرده ایم و با مشاهده هرگونه تخلفی با فرد متخلف برخورد خواهیم کرد. - اگرچه برخی محدودیت ها با کاهش موج پنجم ابتلا براساس مصوبات ستاد استانی کرونا برداشته شده ، اما خطر ابتلا به کرونا همچنان جدی است و همه ما ملزم به رعایت و جدی شمردن هشدارها هستیم.

تخریب ملک دربافت مرکزی شهر ره آورد توافقات

تخریب ملک دربافت مرکزی شهر ره آورد توافقات درسطح شهرداری منطقه یک بجنورد

اخبار مرتبط با کرونا